Хет-трик Гомеса та «Баварія» перемагає «Клуж»

Мюнхенська Баварія розгромила Клуж (4:0) у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі Е.

Мюнхенці відкрили рахунок на 14-й хвилині. Після помилки Діке перед чужою штрафною баварці моментально вивели Оттля на удар, Стенчою парирував м'яч перед собою, Гомес не залишив шансів супернику – 1:0.

На 24-й хвилині Алтинтоп навісив з правого флангу в центр штрафного майданчика, Швайштайгер головою скинув снаряд на Гомеса, який з близької дистанції переправив м'яч повз Стенчу - 2:0.

На 71-й хвилині Маріо Гомес оформив хет-трик. На межі офсайду гравець вискочив віч-на-віч і без жодних проблем відправив снаряд прямо в кут – 3:0.

І вже в доданий час, після того як Стенчою відбив м'яч прямо перед собою, снаряд, що підхопив Алтинтоп, переважив воротаря, що трохи вийшов, а підправив снаряд у порожні ворота вже Мюллер – 4:0.

У паралельному матчі групи Є римська Рома здобула непросту перемогу над Базелем (3:2).