"Амкар" впевнено переграв "Терек"

Пермський Амкар впевнено переграв грозненський Терек (2:0) у домашньому матчі 27-го туру російської Прем'єр-ліги.

Перм'яки відкрили рахунок на 24-й хвилині - пішов навіс Пеєва від правого кутового прапора на лінію воротарської, Новакович випередив Феррейру і головою підправив м'яч у дальній кут воріт - 1:0.

На 33-й хвилині другий м'яч влетів у сітку воріт Джанаєва після удару Попова з лінії штрафного майданчика та рикошету, але взяття воріт було не зараховано, оскільки Ристич знаходився в офсайді, і хоча він не торкався м'яча, але був активним учасником епізоду .

Терек відповів на 36-й хвилині - Уцієв промчав правим краєм поля, точно прострілив на дальній кут воротарського майданчика, звідки завдано сильного удару в дотик, але Усмінський врятував.

Другий тайм розпочався зі швидкого голу Амкара. Вже на 46-й хвилині Пєєв із правого флангу знову зробив гольову передачу, на лінії воротарської Ристич зіграв на випередження Феррейри і в падінні головою підправив м'яч у дальній кут воріт. Відігратись гості так і не зуміли, матч закінчився з рахунком 2:0.

Після цього матчу Терек на 9-му місці – 32 очки, а Амкар на 13-му місці – 25 очок.