Спекотний вечір футболу у Манчестері сильнішого не виявив

Манчестер Юнайтед зіграв унічию з Манчестер Сіті (0:0) у матчі 12-го туру чемпіонату Англії.

Команди 20 хвилин ігрового часу витратили на розгойдування. Перший більш-менш небезпечний момент стався на 21-й хвилині зустрічі. Патріс Евра обігрався з Пак Чжі-Суном поблизу штрафного суперника, викотився по центру і пробив з лінії штрафного майданчика по воротах, Харт з ударом француза впорався.

Сіті відповів на 36-й хвилині матчу. Джеймс Мілнер заробив штрафний удар неподалік володінь Едвіна ван дер Сара. На правах лідера до м'яча підійшов Карлос Тевес. Аргентинець усе зробив бездоганно: і стінку перекинув, і у верхній кут воріт потрапив, але не менш блискуче зіграв Ван дер Сар, який зумів у стрибку перевести м'яч на кутовий.

У другому таймі команди діяли більш розкуто, ніж у першому, проте це не дало належного результату. На табло так і лишилися нулі.

У паралельному матчі ліверпульський Евертон зіграв удома внічию з Болтоном (1:1). Росіянин Дініяр Білялетдінов з'явився на полі з перших хвилин і відіграв 67 хвилин матчу, після чого його замінили на Сімуса Коулмена.

Манчестер Юнайтед на даний момент, маючи в своєму активі 24 очки, займає другий рядок турнірної таблиці. В активі Манчестер Сіті 21 очко та четверта позиція. Евертон із 15 очками йде на тринадцятій позиції. Болтон із 16 на десятому місці.