Збірна Росії програла Бельгії

Збірна Росії в товариському матчі поступилася команді Бельгії (0:2)

Матч почався бентежно для росіян. Вже на 2-й хвилині матчу Ігор Акінфєєв з лінії лицьової неточно віддав праворуч, подарувавши м'яч Хазару - той прострілив до лінії воротарського майданчика, звідки Лукаку відправив снаряд у сітку воріт – 1:0.

Росіяни після пропущеного м'яча впали в ступор, і на 10-й хвилині, після навісу зі стандарту провалилася оборона збірної Росії, дозволивши Вертонгену з 5 метрів завдати удару по воротах Акінфєєва практично впритул - голкіпер спіймав м'яч.

Росіяни зуміли відповісти лише на 20-й хвилині - Дініяр Білялетдінов спробував перекинути голкіпера збірної Бельгії, що вийшов з воріт, але м'яч опустився за воротами Жилле - поряд з правою дев'яткою.

А через хвилину Еден Хазар увійшов до штрафної площі збірної Росії лівим флангом, пройшов трохи ближче до воріт і завдав удару, який на себе прийняв Сергій Ігнашевич.

На 29-й хвилині чудового удару завдав Роман Шишкін з 23 метрів по воротах бельгійців - на середній висоті летів м'яч, але Жан-Франсуа Жилле зумів запобігти неминучому голу.

А на 72-й хвилині бельгійці подвоїли перевагу. Настала довга передача з глибини, Васін програв боротьбу Лукаку, Широков не завадив пробити з 12 метрів у правий нижній кут - 2:0.