Спартак повалений, а ЦСКА виграє «срібло»

У центральному матчі 29-го туру чемпіонату Росії з футболу ЦСКА здобув вольову перемогу над Спартаком з рахунком 3:1 та здобув срібні медалі чемпіонату Росії.

Дербі почалося з атак армійців, а Спартак же завдав першого удару по воротах Акінфєєва лише на 11-й хвилині зустрічі. Проте рахунок у матчі відкрили червоно-білі. На 17-й хвилині Пареха віддав пас по центру поля на хід Веллітону, той пробив, Акінфєєв парирував удар, але на добиванні перший Ібсон. 0:1.

Господарі поля кинулися відіграватися, але отримували лише контратаки на свої ворота. Рахунок першого тайму так і не змінився.

У дебюті другої половини зустрічі червоно-сині залишилися у меншості. Дейвідас Шемберас за суперечки з арбітром отримав другу за матч жовту картку та залишив поле. Проте чисельна перевага для Спартака обернулася двома голами у ворота.

Спочатку на 57-й хвилині Олісі з усієї сили ударив, м'яч влучив у каркас воріт і відскочив у поле, де головою Хонда послав м'яч у сітку, 1:1. А рівно через 10 хвилин шедевр створив Сейду Думбіа. Здобувши м'яч від Олісі на лівому фланзі, Думбія обіграв майже всю оборону Спартака і з метрів 12 пробив по воротах. Дикань урятувати свою команду не зумів, 2:1.

Спартак побіг відіграватися, Карпін посилив атакуючі порядки Ходирєвим, Козловим та Ананідзе, але забити його команда не зуміла. На останній хвилині червону одержав Пареха за підкат ззаду проти Вагнера.

Фінальну крапку в зустрічі поставив Вагнер, вийшовши віч-на-віч із Диканем, отримавши пас від Рахіміча. 3:1, перемога ЦСКА, яка, зважаючи на нічиї Рубіна, принесла їм срібні медалі чемпіонату Росії-2010 та пряму путівку до Ліги чемпіонів.

Спартак залишився на четвертому місці, але вже в одному балі від нього Локомотив. У заключному турі команда Карпіна проведе ще одне дербі — з Динамо, а Локо візьме до Черкізова Рубін.