"Сандерленд" не втримав перемогу над "Евертоном"

У матчі 14-го туру Англійської Прем'єр-ліги Сандерленд на своєму полі зіграв унічию з Евертоном (2:2).

Уже на 6-й хвилині ліверпульський клуб повів у рахунку. Бейнс виконав подачу до штрафної площі з лівого флангу, і Кехілл головою пробив у протихід голкіперу. Однак на 23-й хвилині Зенден на правому фланзі обіграв Пієнаара, увійшов до штрафного майданчика з прострілом на Велбека, який у дотик відправив м'яч у ближній кут – 1:1.

На 70-й хвилині другого тайму, після подачі з правого флангу, Велбек головою чітко пробив у "дев'ятку" воріт, оформивши дубль. Відігратися Евертон зумів лише на 83 хвилині. Артета протяг м'яч до лінії штрафного майданчика господарів, переклав м'яч на ліву ногу та пробив. М'яч, зрикошетівши від захисника, опинився в сітці воріт – 2:2.

Після цього матчу Сандерленд на 7-му місці – 20 очок, а Евертон на 15-му рядку – 16 очок.