"Челсі" насилу обіграв "Жиліну"

Лондонський Челсі узяв гору над Жиліною (2:1) у домашньому матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Словаки активно розпочали матч, і на 19-й хвилині зуміли відкрити рахунок. Після хаосу в центрі оборони Челсі пішов пас на Белло, а той у дотик переправив м'яч у дальній кут воріт – 0:1.

На 30-й хвилині Жиліна могла подвоїти перевагу. Майтан небезпечно бив у ближній і насилу Тернбулл відбив постріл. Однак до кінця тайму Челсі перехопив ініціативу і почав облягати ворота гостей.

Другий тайм пройшов під диктовку лондонців. На 51-й хвилині не витримала оборона натиску синіх, а Старрідж не промахнувся по воротах з кількох метрів після прострілу від Калу – 1:1.

Челсі продовжував тиснути, створюючи момент за моментом. Тричі лише каркас воріт рятував Жиліна від пропущеного м'яча. На 61-й хвилині Дрогба бив зі штрафного з лівого флангу, а на 72-й Ван Аанхольт потрапив зараз у штангу після чудової знижки від Малуда. На 82-й хвилині Дрогба ювелірно залишив м'яч п'ятою під удар Малуда, а Флоран пробив у штангу із зовнішнього боку.

Але на 86-й хвилині лондонці дотиснули гостей. Послідував навіс у штрафний майданчик Жилини, Дрогба скинув м'яч на Малуда, який забив гол з метра – 2:1.

Після цього матчу Челсі з 15 очками очолює групу F, а Жиліна, яка не набрала жодного очка – на останній сходинці.