"Рубін" мінімально обіграв "Копенгаген"

Казанський Рубін здобув перемогу над датським Копенгагеном (1:0) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Датчани розпочали матч впевнено, але гра протікала без небезпечних моментів. На 14-й хвилині Пройшла передача ліворуч, де Н`Дой опинився на самоті. Пролунав простріл у штрафний майданчик, і Боланьос запустив відразу м'яч у небо.

Загострилася гра лише до кінця першого тайму. Після кількох атак, казанці заробили небезпечний штрафний на 45-й хвилині. Натхо виконав штрафний удар, і у штрафному майданчику Копенгагена Гронкьяєр зіграв рукою, заробивши пенальті у ворота датчан. Одинадцятиметровий реалізував Нобоа – 1:0.

У другому таймі гра пішла гостріше, але до середини другої половини матчу Копенгаген почав перехоплювати ініціативу. На 76-й хвилині Н`Дой з лінії штрафного майданчика пробив по воротах, але врятувала Рубін поперечина.

На останніх хвилинах справжній навал на ворота Рубіна влаштували футболісти гостей. Зохоре мав просто чудовий момент, після того як пройшла передача з центру поля на хід - форвард відразу сильно пробив по воротах, але Рижиков врятував, зберігши рахунок, що влаштовує казанців.