"Барселона" крупно обіграла "Пао"

Каталонська Барселона здобула впевнену перемогу над Панатінаїкосом (3:0) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Каталонці відкрили зрозуміло на 26-й хвилині - після невдалого розіграшу кутового Дані Алвес проникаючим пасом вивів Педро на ударну позицію, а той з десятка метрів точно пробив у дальній кут воріт - 1:0.

На 63-й хвилині матчу показово було обіграно оборону Панатінаїкоса, Адріано з лівого краю штрафного майданчика без перешкод прострілив на Мессі, який відправив м'яч у сітку напівпорожніх воріт ударом із семи метрів – 2:0.

А на 69-й хвилині пройшов закид м'яча на Іньєсту, який з лівого кута воротарського майданчика відкинув м'яч Педро, який без перешкод розстріляв голкіпера – 3:0.

Після цього матчу Барса очолює групу Д – 11 очок, у Копенгагена – 7 очок, у Рубіна – 6 очок, у Пао – 2 очки.