Дубль Тимощука та впевнена перемога "Баварії"

Мюнхенська Баварія обіграла Айнтрахт (4:1) у домашньому матчі 14-го туру Бундесліги.

Рахунок у матчі на 29-й хвилині відкрив український півзахисник Баварії Анатолій Тимощук – після його потужного удару метрів із 22, м'яч влетів у лівий кут на середній висоті. Через чотири хвилини Гекас опинився на ударній позиції поблизу воріт і сповна скористався своїм шансом, зрівнявши рахунок – 1:1.

На 59-й хвилині Мюллер знову вивів Баварію вперед, чітко зігравши на добиванні після того, як воротар гостей відбив м'яч перед собою. А потім Маріо Гомес відправив м'яч низом у сітку воріт гостей із центру штрафного майданчика – 3:1.

Переможну точку на 88-й хвилині поставив Тимощук. Франк Рібері вивів українця на ударну позицію пасом із лівого краю до центру штрафного майданчика Айнтрахта. Тимощук завдав акуратного удару у правий нижній кут, оформивши свій перший дубль за Баварію.

У паралельному матчі Гамбург узяв гору над Штутгартом (4:2), Ганновер переграв Фрайбург (3:0), Хоффенхайм поступився Байєру (1:2), а Кайзерслаутерн розгромив Шальке-04 (5:0).

>

Після 14-го туру Байєр на 3-му рядку – 26 очок, Ганновер на 4-му місці – 25 очок, Баварія на 5-му місці – 23 очки, Хоффенхайм на 6-му рядку – 22 очки, Гамбург на 7-му рядку – 21 очко, Фрайбург на 8-му місці – 21 очко, Айнтрахт на 9-му місці – 20 очок, Кайзерслаутерн на 11-му місці – 17 очок, Шальке на 15-му місці – 13 очок, Штутгарт на 16-му місці – 11 очок.