Чемпіонат Франції. "Сошо" реабілітується після "Металіста"

Сент-Етьєн, який заявив про великі амбіції в новому сезоні, програв на виїзді Сошо з рахунком 1:2. У свою чергу, левам була потрібна реабілітація після розгромної поразки від Металіста і вони не дозволили зеленим піднятися на вершину турнірної таблиці, завдавши Сент-Етьєну першої поразки в сезоні.

Героєм "Сошо" став Ер-Ріяд Будебуз, який оформив дубль. У "Сошо" та "Сент-Етьєна" стало по сім очок, але завдяки кращій різниці м'ячів "леви" потіснили "зелених" із шостого місця.

В іншому сьогоднішньому матчі "Ренн" обіграв "Кан" - 3:2. Бретанці швидко повели у рахунку 3:0, але потім знизили оберти і мало не змарнували перемогу. "Ренн" також має сім очок, але вищий за конкурентів по різниці м'ячів.

ПСЖ наприкінці гри вирвав перемогу у "Тулузи". Потроху починають відпрацьовувати новачки парижан. На рахунку Хав'єра Пасторі дві гольові передачі. Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму, коли Етьєн Капуе не залишив шансів ще одному новачкові ПСЖ італійському воротареві Сальватору Сірізі. Відігралися гості за десять хвилин після перерви. Пасторе вивів віч-на-віч Кевіна Гамейро, а перемогу приніс турків Мевлут Ердінг на останній хвилині основного часу. Гол Джеремі Менеса вже у компенсований час підбив підсумок - 3:1.

Чемпіонат Франції. 4-й тур

"Ренн" - "Кан" 3:2 (3:0)
Голи: Букарі, 5 (1:0); Екоко, 41 (2:0); Мангані, 45 (3:0); Ерто, 59 (3:1); Бюло, 61 (3:2)

"Сошо" - "Сент-Етьєн" 2:1 (2:1)
Голи: Будебуз, 6 (1:0); Аубамейянг, 35 (1:1); Будебуз, 42 (пенальті) (2:1)
Видалення: - Паулао, 66

"Тулуза" - "ПСЖ" 1:3 (1:0)
Голи: Капуе, 39 (1:0); Гамейро, 57 (1:1); Ердінг, 90 (1:2); Менез, 93 (1:3)