Перший тайм за Челсі, другий – за МЮ

Манчестер Юнайтед на виїзді зіграв унічию з лондонським Челсі (3:3) у матчі 24 туру чемпіонату Англії.

Манкуніанці програвали лондонцям у рахунку 0:3. Рахунок у матчі було відкрито на 36-й хвилині зустрічі. М'яч у власні ворота відправив Джонні Еванс.

Другий м'яч у ворота манкуніанців відправив Хуан Мата. На 46-й хвилині зустрічі Фернандо Торрес отримав м'яч на правому фланзі атаці і зробив шикарну передачу на дальню штангу на ніким не прикритого Мату, який відразу і відправив снаряд у сітку воріт Давида де Хеа.

Третій м'яч у ворота МЮ відправив Давід Луїс, який відзначився на 51-й хвилині матчу після подачі зі штрафного.

Перший м'яч за МЮ відіграв Уейн Руні, який відзначився на 58-й хвилині зустрічі ударом з пенальті. Він же на 69-й хвилині матчу також ударом з пенальті скоротив відставання в рахунку до мінімуму.

Нічью манкуніанцям приніс на 53-й хвилині зустрічі замість Ешлі Янга Хав'єр Ернандес, який вийшов на заміну. Мексиканець на 84-й хвилині матчу в атаці успішно замкнув фланговий навіс у виконанні Райана Гіггза.

Манчестер Юнайтед на даний момент, маючи у своєму активі 55 очок, посідає другий рядок турнірної таблиці, відстаючи від лідера національної першості Манчестер Сіті на 2 пункти. В активі у Челсі 43 очки та четверте місце.

Челсі – Манчестер Юнайтед – 3:3 (1:0, 2:3)
Голи: 1:0 – Дж. Еванс (36, автогол), 2:0 – Мата (46), 3:0 – Давид Луїз (50), 3:1 – Руні (58, пенальті ), 3:2 - Руні (69, пенальті), 3:3 - Х. Ернандес (84).

Челсі: Чех, Іванович, Давид Луїз, Кейхілл, Босінгва, Мейрелеш, Ессьєн, Малуда, Мата, Старрідж (Ромеу, 70), Торрес.
Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Рафаел (Скоулз, 64), Дж. Еванс, Ріо Фердінанд, Евра, Керрік, Гіггз, Ешлі Янг (Х. Ернандес, 53), Валенсія, Велбек (Пак Чжі Сун , 85), Руні.

Попередження: Торрес (31), Іванович (45), Евра (50).