Металіст перемагає Дьєр

Харківський Металіст 6 лютого проводив товариський матч проти угорського клубу Дьєр. У зв'язку з наближенням матчу проти Зальцбурга Мирон Маркевич не сильно експериментував зі стартовим складом. З перших хвилин на поле вийшли: Дішленкович, Вільягра, Папа Гуйє, Торсільєрі, Фініньо, Хав'єр, Едмар, Соса, Тайсон, Бланко, Девіч.

Найцікавіші події матчу розгорнулися у середині першого тайму. На 22-й хвилині Девіч отримав пас від Тайсона і був збитий у штрафному майданчику суперника - пенальті. Сам постраждалий чітко реалізував удар із "точки" - 1:0. Але угорці відігралися у наступній атаці. Після помилки харківського захисту нападник "Д'єра" перекинув м'яч через Дишленковича, який вийшов з воріт - 1:1.

Перемогу "Металісту" приніс Тайсон, який отримав м'яч від Девіча і пробив у дальній кут метрів із 12.

У другому у складі "Металіста" виступали наступні гравці: Дішленкович, Романчук, Березовчук, Шелаєв, Обрадович, Валяєв, Торрес, Марлос, Воробей, Крістальдо, Радченко.

"Металіст" - "Дьєр" (Угорщина) 2:1
Голи: Девіч, 23, Тайсон, 31 - ?, 23