Осасуна сенсаційно обіграє Барселону

Осасуна в домашньому матчі 23-го туру іспанської Прімери здобула перемогу над Барселоною - 3:2.

Господарі відкрили рахунок уже на 5-й хвилині - сербський форвард Деян Лекіч відправив м'яч у ворота Віктора Вальдеса після передачі Рауля Гарсії.

На 22-й хвилині каталонці пропустили другий гол - Альваро Сехудо зробив прострільну передачу на лінію воротарської, де Лекіч вискочив з-за спини Херарда Піке і вбив м'яч у ворота.

На 51-й хвилині Алексіс Санчес замкнув простріл у виконанні Ісаака Куенкі та скоротив відставання синьо-гранатових у рахунку.

Однак ще через чотири хвилини Рауль Гарсія забив у ворота Барселони після пасу Ніно.

На 73-й хвилині Крістіан Тельо увійшов до штрафного майданчика, обіграв захисника і чарівно пробив з лівої ноги, знову скорочуючи відставання каталонців до мінімуму.

За шість хвилин до кінця основного часу футболісти Барселони забили ще один гол, але рефері його скасував через офсайд.

На 88-й хвилині Ібраїма Бальде міг зняти всі питання про переможця, але, вийшовши віч-на-віч з Вальдесом, влучив у перекладину.

Таким чином, Барселона залишилася на другому місці у турнірній таблиці (48 очок), а Осасуна піднялася на сьому позицію – 31 очко.