Інтер програв аутсайдеру Серії А

Міланський Інтер у домашньому матчі 23 туру італійської Серії А програв аутсайдеру чемпіонату Новаре - 0:1.

Єдиний гол був забитий на 56-й хвилині зустрічі - Андреа Караччоло прийняв м'яч поблизу штрафної площі нерадзуррі і красивим ударом, що обводить, відправив снаряд у дальній кут воріт Жуліо Сезара.

Відчайдушні спроби футболістів Інтера зрівняти рахунок не дали результату, враховуючи навіть той факт, що останні 10 хвилин матчу Новара грала в меншості після вилучення Івана Радовановича.

По-справжньому небезпечний момент біля воріт гостей виник на 88-й хвилині, але м'яч після удару Уеслі Снейдера взяла на себе поперечина.

Нагадаємо, що у першому колі Новара на своєму полі обіграла Інтер із рахунком 3:1. Таким чином, із трьох перемог команди у Серії А дві вона заробила у протистояннях з нерадзуррі.

У турнірній таблиці Інтер посідає п'яте місце (36 очок), а Новара - 20-те (16 очок).

У паралельних матчах Катанія розгромила Дженоа - 4:0, а Аталанта зіграла внічию з Лечче - 0:0.