Барселона обіграла Байєр

Каталонська "Барселона" на виїзді здобула перемогу над леверкузенським "Байєром" (3:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі було відкрито під завісу першої половини зустрічі. Гравці Байєра втратили м'яч у центрі поля, Мессі зробив швидку передачу на Санчеса, який без особливих проблем реалізував свій вихід віч-на-віч.

У дебюті другої половини зустрічі Байєру вдалося зрівняти рахунок. Ведран Чорлука поборовся за м'яч на правому фланзі атаки, після чого він виконав навіс у штрафний майданчик Барселони, на дальній штанзі верхову боротьбу виграв Міхал Кадлець, який і переправив снаряд у сітку воріт.

Пройшло буквально три хвилини після пропущеного м'яча, як Барселона вийшла вперед. Знову свій вихід віч-на-віч без проблем реалізував Санчес. Цього разу чилійцю асистував Сеск Фабрегас.

Точку в матчі поставив Ліонель Мессі. Аргентинець, для якого практично все зробив Дані Алвес, відзначився за дві хвилини до закінчення основного часу зустрічі.

Гра у відповідь відбудеться на Кам Ноу 7 березня.

Байєр – Барселона – 1:3 (0:1, 1:2)
Голи: 0:1 – Санчес (41), 1:1 – Кадлець (52), 1:2 – Санчес (55), 1:3 – Мессі (88).

Байєр: Лено, Кадлець, Райнартц, М. Фрідріх, Г. Кастро, Р. Аугусто, Рольфес (Кіслінг, 77), Чорлука (Вієра да Коста, 90), Л. Бендер, Швааб, Шюррле (Бельарабі, 90).
Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Абідаль, Пуйоль, Адріано (Педро, 70), Іньєста (Алькантара, 61), Фабрегас, Маскерано, Бускетс, Санчес (Куенка, 86), Мессі.

Попередження: Швааб (8), Чорлука (53), Г. Кастро (80), Алькантара (87).