Фрайбург та Баварія голів не забили

Фрайбург у домашньому матчі 22-го туру німецької Бундесліги зіграв унічию з мюнхенською Баварією - 0:0.

Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт господарів поля мюнхенці створили лише на 42-й хвилині - Томас Мюллер пробив по воротах після передачі з лівого флангу у виконанні Франка Рібері, але постріл німця заблокував голкіпер.

У другому таймі на поле вийшов Арьєн Роббен, проте проблеми в атаці Баварії він вирішити не зміг. Кілька разів голландець падав у штрафному майданчику суперника, намагаючись заробити пенальті, але арбітр не бачив у тих епізодах порушень правил.

У турнірній таблиці Баварія опустилася на третє місце (45 очок) і відстає від дортмундської Боруссії на чотири бали. Фрайбург залишився на останній позиції – 18 балів.