Арсенал без проблем розібрався з Тоттенхемом

"Арсенал" у домашньому матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги розгромив "Тоттенхем" - 5:2.

Поєдинок розпочався якнайкраще для підопічних Гаррі Реднаппа. Вже на 4-й хвилині Луї Саа відкрив рахунок, вразивши ворота Войцеха Щесни.

На 32-й хвилині арбітр вбачав порушення правил з боку голкіпер канонірів на Гареті Бейлі та призначив пенальті, який реалізував Еммануель Адебайор.

Однак ще до перерви команда Арсена Венгер відігралася. На 40-й хвилині Бакарі Санья пробив головою в протихід Бреду Фріделю і скоротив відставання, а ще через дві хвилини Робін ван Персі відновив паритет.

На 51-й хвилині Томаш Росицьки завершив блискучу комбінацію футболістів Арсеналу і вперше у матчі вивів свою команду вперед.

На 65-й хвилині Тео Уолкотт зміцнив перевагу, а ще через дві хвилини він же оформив дубль і встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що за три хвилини до кінця матчу Скотт Паркер отримав другу жовту картку та залишив Тоттенхем у меншості.

У турнірній таблиці Тоттенхем посідає третє місце – 53 очки, а Арсенал – четверте (46 очок).