Ліга чемпіонів. Баварія 3:2 Барселона (Огляд матчу-відео)

Барселона вступила в Баварії у відповідь матчі, але вийшла у фінал Ліги чемпіонів Баварія виграла в Барселоні в ответном матче полуфинала Лиги чемпионов. Встреча пройшла в Мюнхене на стадіоні Альянц-Арена і завершилася зі счётом 3:2. У дебютному матчі Мехді Бенатія після подачі головного у виконанні Хабі Алонсо головний відправив м'яч у лівий кут вороту Марка-Андре тер Штегена. На 15-й хвилині Луїс Суарес вийшов один на один з Мануэлем Нойером і віддав пас уздовж вороту Неймару, який відправив м'яч у сетку. На виході отриманої гри Неймар отримав пас від Суареса на дальній штанзі та з ходу пробив у ближній кут. На 59-й хвилині Роберт Левандовскі після передачі Бастіна Швайнштайгера на лінії штрафної убрав на замах захисника і сравнял счёт. На 74-й хвилині Томас Мюллер отримав пас від Швайнштайгера і пробив під праву штангу. Барселона вийшла у фінал Ліги чемпіонів, незважаючи на це поразку. У першому матчі каталонці на своєму полі розгромили Баварію зі рахунком 3:0. Фінальний турнір відбудеться 6 червня в Берліні. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. 2-й матч Баварія (Мюнхен, Німеччина) – Барселона (Барселона, Іспанія) – 3:2 Голи: Бенатія, 7 (1:0); Неймар, 15 (1:1); Неймар, 29 (1:2); Левандовський, 59 (2:2); Мюллер, 74 (3:2). Предупреждения: Рафинья, 40; Алькантара, 45+2; Левандовський, 76; Алонсо, 81; Роде, 84 – Ракитич, 64; Родрігес, 85.