Суперник Шахтаря громить Байєр на його полі

Чотири м'ячі, що влетіли у ворота господарів у цій грі, навіть не повною мірою відображають перевагу вовків.

Леверкузенський Байєр, який блискуче стартував після виходу з карантину, нічого не зміг вдіяти з суперником Шахтаря по Лізі Європи Вольсфсбургом. Чотири м'ячі, що влетіли у ворота господарів у цій грі, навіть не повною мірою відбивають перевагу вовків.

Байєр почав дивувати з перших хвилин. Яскрава атакуюча гра команди, властива їм у попередніх двох виїзних матчах, якось відразу померкла. Господарі більше володіли м'ячем, але їм відверто не вистачало ні швидкості, ні гостроти. А Вольфсбург дуже небезпечно огризався, змушуючи працювати голкіпера леверкузенців.

Рахунок був відкритий перед самою перервою. Арнольд чудово виконав стандарт праворуч, навісивши точно на голову Понграчічу. Треба було щось змінювати, і, принаймні, свою частину роботи тренерський штаб Баєра постарався зробити ще у перерві, замінивши трьох футболістів. Але відрізок з 64 по 75 хвилини виявився для господарів фатальним. Арнольд записав на свій рахунок ще одну гольову передачу та гол зі штрафного. Тож надій на порятунок у Байєра вже й не залишилося. Гол Баумгартлінгера навряд чи може стати втіхою.

2019-20, Чемпіонат Німеччини. 2-е коло. 28-й тур.

Байєр - Вольфсбург 1:4 0:1
Голи: Понграчич, 43 0 : 1; Арнольд, 64 0: 2; Штеффен, 68 0: 3; Понграчич, 75 0 : 4 Баумгартлінгер, 85 1 : 4
Байєр : Градецький; Тапсоба; Венделл; Амірі; Хавець; Демірбай Аларіо, 65; Вайзер Драгович, 46; Бендер Л. Віртц, 46; Арангіс; Діабі Му. Бейлі, 74; Белларабі Баумгартлінгер, 46
Вольфсбург: Кастельс; Брукс Дж. Кнохе, 82; Мбабу; Понграчіч; Русійон; Арнольд; Штеффен Мармош, 7; Шлагер; Віктор Ж.; Вегорст; Брекало Гінчек, 65
Попередження: Демірбай, 29; Баумгартлінгер, 63; Діабі Му., 67 - Віктор Ж., 32; Гінчек, 67; Кастельс, 71