"ПСЖ" - "Динамо": Французи жорстоко відігралися за Кубок УЄФА-2008/09 (ОГЛЯД матчу, ВІДЕО)

Пропустивши на "Парк-де-Пренс" у першому таймі, кияни не зуміли уникнути розгрому.

"Парі Сен-Жермен" - "Динамо" Київ 4:1
Голи: Ібрахімович, 19(пен.), Тіаго Сілва, 29, Алекс, 32, Пасторі, 90+1 - Велозу, 87

У стартовому матчі групи А Ліги чемпіонів УЄФА французький "Парі Сен-Жермен" легко обіграв на своєму полі київське "Динамо". Долю поєдинку вирішили три м'ячі, забиті господарями за стартові 32 хвилини. Златан Ібрагімович реалізував пенальті, а Тьяго Сілва та Алекс відзначилися після розіграшів кутових. Біло-сині відповіли голом престижу за три хвилини до кінця - успіх посміхнувся Мігелу Велозу, але останнє слово залишилося за Хав'єром Пасторі.

Суперники розпочали гру дуже обережно. Гості, неквапливо діючи, намагалися за рахунок контролю м'яча переходити на чужу половину поля, а "ПСЖ", навпаки, розігрував комбінації дуже швидко. Перша така проба з виведенням на удар Пасторі ледь не завершилася результативно, але оборона з цим викликом впоралася. А ось із опікою юркого Жеремі Менеза – ні.

На 19-й хвилині хавбек збірної Франції, увірвавшись у штрафний майданчик, розхитав одразу двох захисників і змусив Тараса Михалика порушити правила. Пенальті чітко реалізував Ібрагімович, розвівши Максима Коваля та м'яч різними кутами. Цей епізод, схоже, і став ключовим у поєдинку. Гра "Динамо", і до того, що не відрізнялася стрункістю, зовсім засмутилася.

Ну а "ПСЖ", свідомо віддавши територію, раз-по-раз став заманювати гостей ближче до своїх воріт, а потім відповідав різкими контрвипадами, на вістрі яких рвали й метали Пасторе з Ібрагімовичем. Ковалю неодноразово доводилося демонструвати свою стрибучість та реакцію. Однак і цих якостей молодого воротаря забракло, коли французи підтягнули на "стандарти" свою важку артилерію.

На 29-й та 32-й хвилинах кутові у виконанні Менеза та Клемана Шантома бентежили оборону біло-синіх. У результаті центральні захисники господарів Тьяго Сілва та Алекс, які зазвичай спеціалізуються у верховій боротьбі, забили по голу ногами. Над "Парк-де-Пренс" повіяло розгромом, незважаючи на всі зусилля киян.

Другий тайм пройшов уже у відносно спокійному темпі. Господарів здобута перевага влаштовувала, і вони наступали вже не надто настирливо, до того ж на малих швидкостях, а кияни відчайдушно шукали моменту для голу престижу, знайшовши його лише на 87-й хвилині. На різану подачу Велозу ніхто не встиг, на що не очікував голкіпер "ПСЖ" Сальваторе Сірігу - 3:1.

Однак у компенсований арбітром час Нене та Пасторі організували рідкісну для другої половини контратаку, яку аргентинець завершив результативно не без помилки Коваля – 4:1. У такий спосіб парижани взяли повноцінний реванш у "Динамо" за поразку у київському чвертьфіналі Кубка УЄФА-2008/09, коли під керівництвом Юрія Сьоміна господарі обіграли французів з рахунком 3:0.

ПСЖ — Динамо К: Жорсткий розгром 4:1 (ВІДЕОогляд)