Футболіст "Галатасарая" просить вибачення у вболівальників

Сподіваюся, уболівальники мене пробачать, - сказав хавбек Галатасарая Хаміт Алтинтоп, який забив гол у ворота Шальке і посприяв вильоту рурців із Ліги чемпіонів.

Уродженець Гельзенкірхена Алтинтоп, який виступав за "Шальке" в 2003-2007 роках, на 37-й хвилині матчу-відповіді зрівняв рахунок за сумою двох зустрічей приголомшливим ударом з дальньої дистанції. У підсумку його команда взяла гору з рахунком 3:2 і вперше за багато років пробилася до чвертьфіналу. У розмові з UEFA.com футболіст збірної Туреччини зізнався, що в Гельзенкірхені не обійшлося без везіння, а його партнер Нордін Амрабат був у захваті, оскільки його команда пробилася у вісімку найсильніших на континенті.

Півзахисник "Галатасараю" Хаміт Алтинтоп:
"Коли я зрівняв рахунок, то відчув суперечливі почуття. З одного боку, я був дуже радий, але з іншого, мав тримати значну частину своїх емоцій під контролем". Я дуже щасливий нашій перемозі, але також хочу привітати "Шальке", який чудово провів обидві гри. Зараз я розумію, чому ця команда посіла перше місце у своїй групі. Все могло скластися й інакше. Нам трохи пощастило.

Сподіваюся, вболівальники "Шальке" вибачать мене за сьогоднішній гол. У чвертьфіналі все залежатиме від того, в якій формі на той момент буде та чи інша команда. Безперечно, боротьбу продовжать лише сильні клуби. Мені було б дуже приємно знову побачитися з [генеральним менеджером "Баварії"] Улі Хенесом.

Півзахисник "Галатасарая" Нордін Амрабат:
"Незважаючи на нічию в першому матчі з рахунком 1:1, ми підходили до поєдинку у відповідь з величезною впевненістю у власних силах". Наша команда вірила, що здатна пройти далі. У нас чудовий колектив, втім, те саме можна сказати і про "Шальке". Результатом дуже задоволені. Атмосфера в роздягальні була дуже і дуже приємною.

Ми потрапили до вісімки найсильніших команд Європи. Напевно, нам є чим пишатися. Крім того, у нас найкращі у світі вболівальники. Боротьбу продовжать лише дуже сильні команди. Радий зустрітися з ким завгодно, нехай навіть це буде "Реал" або "Барселона". Раніше мені не доводилося грати проти таких клубів.