Що сказав Анчелотті після гри з "Базелем"

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті залишився задоволеним перемогою своєї команди над Базелем. Вершкові2 будинки розгромили швейцарців 5:1.

"Я дуже задоволений перемогою і тим, як ми грали. Дуже здорово діяли у першому таймі, забили багато голів і швидко вирішили результат зустрічі. Добре грали і після перерви, але нам все ще треба вирішити кілька проблем.

Хамес Родрігес грав дуже добре і в тому числі працював в обороні. Начо заслужив місце у складі, оскільки він демонструє дуже професійний підхід на тренуваннях. Таким чином довелося залишити Альваро Арбелоа на лавці. Цей матч нас дуже порадував, але ми розуміємо, що ще не всі проблеми вирішені. Потрібно продовжувати працювати і правильно налаштуватися на наступний матч", - заявив Анчелотті.