ЛЧ. Луїс Адріано зрівнявся з Ліонелем Мессі

Це був вечір рекордів - лише Баварія стала першою командою, яка забила п'ять голів на виїзді у першому таймі матчу Ліги чемпіонів УЄФА, як мюнхенців одразу перевершив донецький Шахтар.

У перших таймах матчів вівторка було забито 21 гол, більшість із них - у Борисові та Римі, на превеликий жаль місцевих команд. Лише два клуби до цього забивали п'ять м'ячів у першому таймі поєдинку Ліги чемпіонів - "Монако" у ворота "Депортіво" (2003 рік) та "Баварія" проти "Лілля" (2012 рік). "Шахтар" із "Баварією" подвоїли це число за 45 хвилин вівторкових матчів.

"Баварія" стала першою командою, яка до перерви вразила ворота суперників п'ять разів на виїзді, коли Томас Мюллер реалізував пенальті на 36 хвилині матчу проти "Роми". Однак незабаром досягнення мюнхенців повторив "Шахтар" - Луїс Адріано записав у свій актив п'ятий гол гірників на 40-й хвилині, оформивши хет-трик.

За кілька хвилин бразильський нападник відзначився знову, зробивши рахунок 6:0, а "Шахтар" став першим, кому вдалося забити стільки у першій половині матчу головного єврокубку. Адріано тим часом став 12-м гравцем, який забив чотири м'ячі в одному поєдинку турніру. Причому він зробив це у 17-хвилинний проміжок, що є найкращим результатом в історії. Але на цьому він не зупинився і наприкінці зустрічі реалізував пенальті, ставши другим після Ліонеля Мессі гравцем, який забив п'ять голів у матчі Ліги чемпіонів.