Сергей РЕБРОВ: «Бешикташ не заслужил такого поражения»

Головний тренер київського "Динамо" прокоментував перемогу над "Бешикташем" з рахунком 6:0 у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

«Я хотів би висловити вдячність тренеру «Бешикташа». Думаю, що ця команда не заслужила на таку поразку після того, як вони виступали в Лізі чемпіонів. Але сталося те, що сталося. Ми, на мою думку, дисципліновано зіграли в обороні, в атаці, виходили в контратаки (я маю на увазі перший тайм, за другий тайм нема чого говорити). Думаю, це проблема «Бешикташа» — вигнані футболісти та дисципліна. Те, що ми вимагали від хлопців, вони виконували (я говорю про перший тайм). Забили кілька м'ячів і мали перевагу на контратаках, які ми добре використали до того, як було перше та друге видалення», - сказав Ребров.