Алегрі: Перед фіналом Кубка Італії ми отримали тривожний дзвінок

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Алегрі висловився після поразки від «Роми» (1:3) у матчі чемпіонату Італії.

«Ми провели гарний перший тайм, обидві команди діяли дуже агресивно та цілеспрямовано. Після перерви ми пропустили дивний гол на контратаці після власного вільного удару. Ми грали з «Ромою», з другою командою Серії А, а в таких матчах все може статися. Але ми знали, що доля скудетто вирішуватиметься в інших іграх, а не в очних протистояннях. Думаю, ми втратили пильність, вважаючи, що справа вже зроблена. Нічиї з «Аталантою» та «Торіно», а також сьогоднішня поразка показують, що нам бракує концентрації. Перед фіналом Кубка Італії ми отримали тривожний дзвінок», - сказав Алегрі в ефірі Mediaset Premium. За 2 тури до фінішу «Ювентус» (85 очок) посідає перше місце у турнірній таблиці, випереджаючи «Рому» на 4 бали.