Шаронов: У другому таймі мені не вистачило сил

Захисник Рубіна Роман Шаронов після матчу 29-го ура чемпіонату Росії проти Зеніту (2:2) зізнався, що після травми йому поки що важко грати усі 90 хвилин.

Відчуття після річної перерви, пов'язаної із травмою? Тяжко їх зрозуміти, коли так довго не граєш. Думаю, перший тайм я зіграв нормально, а у другому мені не вистачило сил.

Що можна сказати про матч? Для вболівальників гра вийшла цікавою, а для нас... Ми таки хотіли перемогти. Моя неготовність – ось вам і 2:2.

Чи з'явилася у другому таймі думка, що втрачати нема чого? В атаці – так. Але Зеніт міг покарати у контратаці – великі дірки в обороні залишалися. Але вийшло так, що ми забили два голи. Гра була рівною. А після гола у наші ворота через рикошет ми перехопили ініціативу, грали гостро, контролювали м'яч. А після другого пропущеного почали грати у відкритий футбол. Нам пощастило, забили два голи, і ще могли забити.

Як можна оцінити бронзові медалі після двох чемпіонств поспіль? Мені важко оцінювати – я рік відновлювався, переніс дві операції. За хлопців говорити не можу, мені ж особисто хочеться боротися лише за чемпіонство, але щороку вигравати не можна. І я думаю, що третє місце – задовільний результат, хоча завжди потрібно прагнути чемпіонства, - наводить слова Шаронова Радянський спорт.