Насрі: У Манчестері Порту доведеться атакувати всіма силами

Півзахисник «Манчестер Сіті» Самір Насрі, перед зустріччю у відповідь з «Порту» (2:1) у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи, згадав, як розвивався перший матч і висловив припущення, що португальці в Манчестері намагатимуться діяти першим номером.

У першому таймі нам вдавалося стримувати натиск португальців, хай ми пропустили один м'яч. У першому таймі ми мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок. Добре, що не пропустили другий м'яч, який міг суттєво ускладнити наше життя.

Після перерви ми зрозуміли, що треба більше тримати м'яч. Оборона - не найсильніша сторона "Порту", натомість його гравці здорово тримають м'яч і добре атакують, вміло залучаючи крайніх захисників. Налагодивши контроль над м'ячем, ми змусили суперника розкритися та нав'язали йому свою гру. Завдяки цьому нам вдалося зрівняти рахунок, після чого гра "Порту" розклеїлася. У другому таймі ми володіли ініціативою набагато частіше.

"Порту" чудово діє на контратаках, але про такий футбол у Манчестері їм доведеться забути, оскільки перевагу на нашому боці. Їм доведеться розкриватися. Потрібно зустрічати суперника якнайдалі, оскільки він любить починати атаки від свого штрафного. Необхідно зустрічати його якомога вище, тоді у нас будуть можливості перехоплювати м'яч і небезпечно атакувати.

Говорячи про конректних гравців, вони мають відмінний півзахисник Жоау Моутінью, плеймейкер команди. Є Халк, який дуже небезпечний в атаці. Мені подобається, як діє на фланзі Джеймс Родрігес - відмінний дріблер, який небезпечно подає з краю. У центрі поля грає Лучо, який отримав багатий єврокубковий досвід із "Порту" та "Олімпіком". Повернувшись до Португалії, він набув своєї другої молодості, — цитує Насрі офіційний сайт УЄФА.