«Рубін» розійшовся миром із «Панатинаїкосом»

Казанський Рубін зіграв унічию з Панатінаїкосом (0:0) у домашньому матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів групи D.

У першому таймі казанці діяли сковано, часто помилялися у передачах і майже не створювали гострих моментів. Лише на 15-й хвилині Сергій Корніленко продавив опонента у чужому штрафному майданчику, наздогнав м'яч на самій лицьовій лінії та пробив у ближній кут, але Цорвас ногами, лежачи на полі, відбив м'яч перед собою.

Гравці грецького клубу діяли активніше, користуючись помилками казанців, але до небезпечних моментів справа не доходила, хоча кілька разів гравці Пао потурбували Сергія Рижикова потужними ударами здалеку.

Кінцівку першого тайму Рубін провів ударно, створивши перший по-справжньому небезпечний момент. Атака з правого флангу на 41-й хвилині завершилася м'яким навісом на Олександра Рязанцева, що набігає, який пробив головою під поперечину - Олександрос Цорвас врятував свою команду. Через хвилину пішов навіс у штрафний майданчик Пао, звідки Сергій Корніленко з шести метрів не пробив по воротах, а ледве торкнувся м'яча, через що снаряд полетів за лицьову.

У другому таймі команди заграли активніше. На 63-й хвилині Карлос Едуардо зіграв у дотик у ноги Рязанцеву, який отримав м'яч за 10 метрів від Цорваса, але надто далеко відпустив від себе снаряд, і не зумів реалізувати момент.

Вийшовши на 74-й хвилині на заміну Обафемі Мартін і Гекденіз Караденіз додали гостроти атакам казанців. На 80-й хвилині Олександр Рязанцев прийняв м'яч у штрафному майданчику Пао, розвернувся і пробив у ближній кут, але Цорвас зумів впоратися з ударом під свою опорну ногу. У наступній атаці Гекденіз Караденіз з лівого краю штрафного майданчика навісив точно на Сесара Наваса, який з метра не зумів переправити м'яч сильно в ворота - Цорвас дивом зреагував.

На 86-й хвилині пройшла подача зі штрафного точною траєкторією, Обафемі Мартінс пробив по воротах, але Цорвас на стрічкі впорався. Кінець тайму залишився за греками. Створили кілька моментів біля воріт Рижикова, але матч закінчився з нічийним рахунком.