"Барселона" не впоралася з "Копенгагеном"

Іспанська Барселона зіграла внічию з датським Копенгагеном (1:1) у виїзному матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі D.

Господарі активно розпочали зустріч – вже на 4-й хвилині Клаудемір після зрізання м'яча від Піке з 30-ти метрів стрільнув точно у ліву хрестовину. Каталонці зуміли гідно відповісти лише на 20-й хвилині - Іньєста знайшов пролом в обороні суперника. Пройшов пас крізь лінію захисників, а Вілья з правого краю штрафного майданчика пробив у дальню штангу.

Поступово ініціатива перейшла до Барса. На 27-й хвилині, після прострілу в центр штрафного майданчика від Хаві, м'яч отримав Бускетс і другим торканням міг розстріляти ворота, але влучив у голкіпера. А на 31-й хвилині іспанці відкрили рахунок у матчі. Кейта та Вілья створювали момент біля чужого штрафного майданчика, захисник через себе вибив м'яч на ногу Мессі, а аргентинець пробив з 12-ти метрів - м'яч від рук кіпера влучив у штангу і відскочив у сітку – 1:0.

Але не минуло й хвилини, як рахунок зрівнявся. Гронкьяєр пройшов повз Алвеса і ліворуч від лицьової подавав у воротарську. Вальдес у падінні рукою відбив м'яч на ногу Клаудеміра, який із семи метрів пробив у далеку стійку – м'яч, відскочивши, вирушив у сітку – 1:1.

У другому таймі данці успішно оборонялися, не забуваючи гостро контратакувати. На 75-й хвилині Н`Дой із центру штрафною головою точно пробив у ліву дев'ятку, Вальдес був безсилий, але в момент удару пролунав свисток, що сигналізує про фолі.

Вже на доданий час каталонці могли вирвати перемогу, але Педро з лівого кута штрафного майданчика запустив м'яч у дальню штангу. Зустріч завершилась із рахунком 1:1.