ЦСКА достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи

Московський ЦСКА впевнено обіграв Палермо (3:1) у домашньому матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи у групі F.

Матч розпочався бентежним для армійців – вже на 10-й хвилині італійці відкрили рахунок у матчі. Березуцький на фланзі дав виконати подачу Мікколі, і Маккароне у штрафному майданчику, перегравши захисників, головою відправив м'яч у ворота армійського клубу – 0:1.

Після пропущеного м'яча армійці постаралися перехопити контроль над грою, і до середини першого тайму їм це вдалося. Однак на 30-й хвилині Маккароне отримав м'яч у штрафному майданчику, надто легко на замаху прибрав від себе Набабкіна і пробивав низом у ворота - Акінфєєв врятував.

А через хвилину Палермо залишилося в меншості. Гонсалес набрав швидкість лівим флангом, і Ночеріно зачепив чилійця за ногу, за що отримав другу жовту картку і був видалений.

Армійці негайно почали пресингувати суперника, намагаючись реалізувати чисельну перевагу. На 35-й хвилині Мамаєв побачив ривок Тошича, зробив відмінний закид у штрафну на хід сербу, але не влучив по м'ячу Зоран.

Рахунок зрівнявся на другій хвилині другого тайму. Відбувся закид ліворуч у штрафний майданчик італійців, Хонда прийняв м'яч на груди, а потім у стрибку прямою ногою штовхнув м'яч повз голкіпера – 1:1.

Пройшло лише три хвилини, і ЦСКА вийшов уперед. Нецид отримав м'яч у штрафному майданчику спиною до воріт, Глік не зміг накрити чеха, і Томаш, розвернувшись, вбив м'яч у дальній кут – 2:1.

Армійці продовжували давати суперника, створюючи моменти. На 51-й хвилині Вагнер вискочив віч-на-віч з голкіпером, але не зміг переграти Бенуссі, який вчасно вийшов з воріт і скоротив кут огляду.

А на 54-й хвилині Хонда зробив чудову передачу низом у штрафний майданчик на Нецида, який технічно переграв у ближньому бою Бенуссі – 3:1.

У паралельному матчі групи F Лозанна на своєму полі поступилася Спарті (1:3).