"Реал" виграв мадридське дербі

Мадридський Реал практично без проблем на Сантьяго Бернабеу обіграв у дербі мадридський Атлетіко (2:0).

Один із центральних матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії завершився перемогою підопічних Жозе Моурінью над командою Кіке Санчеса Флореса.

Обидва голи у матчі були забиті у першому таймі з інтервалом у шість хвилин. Рахунок у матчі вершкові відкрили на 13-й хвилині зустрічі. Рікарду Карвалью підхопив м'яч у центрі поля і рвонув до штрафного майданчика суперника, там його зустріли захисники, м'яч відскочив до Ді Марії, який проникаючим пасом знайшов у штрафному майданчику Атлетико португальця, який без проблем реалізував свій вихід віч-на-віч.

За шість хвилин, тобто на 19-й хвилині зустрічі, у воротах Давида де Хеа розписався Месут Озіл, якому вдався непоганий удар зі штрафного.

Мадридський Атлетико непогано виглядав на тлі зоряного складу вершкових. Особливо у другому таймі, коли Реал почав грати здебільшого на контратаках. В одному з епізодів за "Реал" зіграла стійка ворота. У деяких епізодах гравцям Атлетико просто не щастило.

Реал, маючи у своєму активі на даний момент 26 очок, займає перший рядок турнірної таблиці. В активі мадридського Атлетіко 14 очок та восьме місце.