"Барселона" відвантажила "Суєті" 5 м'ячів

Каталонська Барселона вийшла в 1/8 фіналу Кубка Іспанії, розгромивши у матчі-відповіді 1/16 фіналу Сеуту (5:1).

Вже на 2-й хвилині Барса відкрила рахунок - Ноліто без проблем пройшов крізь оборонні побудови, на замаху посадив голкіпера на газон і з 10 метрів точно пробив під планку. А на 7-й хвилині після подачі з кутового гравці Сеути відбилися, але на підборі Тьяго протяг м'яч до лівого кута воротарського майданчика, де Міліто залишилося прошити голкіпера ударом у дальній кут воріт – 2:0.

На 24-й хвилині Боян увірвався до чужого штрафного майданчика і не встояв на ногах після поштовху в спину від Морено. Порушник отримав червону картку, а у ворота Сеути призначено пенальті, який спробував реалізувати сам постраждалий. З точки Боян пробив у ліву від себе штангу і спробував добити м'яч у сітку, але це заборонено правилами – повторне торкання м'яча.

А на 34-й хвилині Сеута скоротила відставання. Сегуро дуже легко пройшов Тьяго дорогою до штрафного майданчика, а його простріл уздовж воротарської лінії замкнув Гузман – 2:1.

Другий тайм залишився за каталонцями – на 50-й хвилині Абідаль віддав гольовий пас на Педро, який з правого краю штрафного майданчика сильним ударом вбив м'яч у дальній кут воріт – 3:1.

На 64-й хвилині м'яч після навісного удару Мессі з правого кута воротарського падав за стрічку, якби не захисник, який вибив м'яч на ногу Бояну. Гравець Барси не схибив – 4:1.

Переможну точку на 68-й хвилині поставив сам Ліонель Мессі - Тьяго ефектно обіграв пару суперників і по центру вивів Мессі віч-на-віч з кіпером. Ліонель пробив з 14 метрів у лівий нижній кут – 5:1.