"Валенсія" у 1/8 фіналу Кубка Іспанії

Валенсія вийшла в 1/8 фіналу Кубка Іспанії після того, як розгромила у матчі-відповіді 1/16 фіналу Логроньєс (4:1).

Логроньєс відкрив рахунок уже на 2-й хвилині матчу – пройшла атака гостей правим флангом, простріл на ближню штангу, звідки Осадо пробив у перекладину, а м'яч зрикошетив у сітку воріт – 0:1.

На 23-й хвилині Вісенте на лівому фланзі зберіг м'яч, подав його в центр штрафного майданчика по високій траєкторії, а Іско ефектно виграв позицію у захисника і розстріляв ворота з 10-ти метрів – 1:1.

На 34-й хвилині Валенсія вийшла вперед. Бруно небезпечно прострілив з правого флангу, який набіг Іско підставив ногу, голкіпер зреагував, але із захисником так і не вирішив, хто гратиме, тим часом Вісенте тичком закотив м'яч у сітку – 2:1.

На 42-й хвилині Іско по дорозі до воріт з боєм пройшов чотирьох суперників і завів м'яч у ближній кут воріт, оформивши дубль – 3:1.

Переможну точку поставив на 86-й хвилині Фегулі. Француз відібрав м'яч у суперника, пройшов центром до воріт і перекинув голкіпера – 4:1.

Хетафе зіграв унічию з Португалесом (1:1), але пройшов у наступний раунд завдяки гостьовому голу у першому щоглі (1:1). Мальорка зіграла внічию зі Спортингом (2:2), але пройшла зумів двох матчів (5:3).