Роман Павлюченко допоміг "Тоттенхему" обіграти "Блекберн"

Лондонський Тоттенхем впевнено обіграв Блекберн (4:2) у домашньому матчі 13-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Шпори від початку зустрічі заволоділи ініціативою, і на 17-й хвилині матчу відкрили рахунок. Заробили господарі кутовий, Ван дер Ваарт навісив на ближню штангу і Гарет Бейл головою пробив під поперечину – 1:0.

На 29-й хвилині Роман Павлюченко втратив чудовий момент подвоїти рахунок - Джонс помилився, віддаючи пас назад, росіянин підхопив снаряд, вийшов віч-на-віч з Робінсоном і пробив вище воріт.

За кілька хвилин красива багатоходова комбінація завершилася фолом Робінсона на Краучі, за що у ворота гостей було призначено пенальті. До м'яча підійшов Роман Павлюченко, і знову пробив вище воріт.

На 39-й хвилині небезпечний момент створив і Блекберн. Калініч прийняв м'яч спиною до воріт у штрафному майданчику, відразу швидко розвернувся, опинившись віч-на-віч з Гомесом, після чого потужно пробив точно в руки голкіперу.

А на 43-й хвилині Павлюченко реабілітувався за втрачені раніше можливості. Гарет Бейл пішов від Шімбонда і навісив на далеку штангу, де Роман гарно вистрибнув і головою пробив під поперечину – 2:0.

Зробили рахунок великим шпори на 70-й хвилині. Павлюченко з лінії штрафного майданчика потужно пробив у кут, Робінсон відбив перед собою точно на Живі, який не помітив Крауча, який відібрав м'яч у захисника і пробив точно в сітку – 3:0.

Шпори продовжували тиснути – гольові моменти були у Павлюченка та Бейла. Останній оформив дубль на 75-й хвилині, зробивши рахунок розгромним - Хаттон навісив із правого флангу, Ван дер Ваарт обробив м'яч точно на ногу Бейлу, який з десяти метрів пробив точно у кут – 4:0.

Утримати свої ворота в недоторканності Тоттенхему все ж таки не вдалося. На 80-й хвилині пішов навіс зі стандарту з правого флангу, захисники м'яч вибили під удар Данну, який з-за меж штрафного майданчика пробив сильно в дальній кут. А на 90-й хвилині реабілітувався Живе за привезений гол Крауча, пробивши з лінії штрафного майданчика без опору точно в кут воріт шпор - 4:2.

В інших матчах туру Вест Хем розійшовся миром з Блекпулом (0:0), Вулверхемптон поступився Болтону (2:3), Манчестер Сіті зіграв унічию з Бірмінгемом (0:0), Віган здолав Вест Бромвіч (1:0), а Ньюкасл та Фулхем переможця не виявили – 0:0.

Після цього матчу Манчестер Сіті на 4-му рядку – 22 очки, Болтон на 5-му місці – 19 очок, Тоттенхем на 6-му рядку – 19 очок, Ньюкасл на 7-му – 18 очок, Вест Бромвіч на 11 -му місці - 16 очок, Блекберн на 13-му місці - 15 очок, Блекпул на 14-му рядку - 15 очок, Фулхем на 15-му сторіччі - 14 очок, іган на 16-му місці - 14 очок, Бірмінгем на 17 очок -м місці – 13 очок, Вулверхемптон на 19-му місці – 9 очок, Вест Хем на 20-му рядку – 9 очок.