Чергова поразка "Ліверпуля". Цього разу кривдник - "Сток Сіті"

У матчі 13-го туру Англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль на виїзді поступився Сток Сіті (0:2).

Господарі постаралися одразу взяти в свої руки нитки гри та заволодіти ініціативою. На 20-й хвилині Сток Сіті створив перший гострий момент біля воріт гостей. Вкинув м'яч з ауту Делап Рорі, кілька рикошетів у штрафному майданчику - і м'яч у ногах Джонсона, який пробив прямо у Пепі Рейну.

Ліверпуль відповів на 30-й хвилині - Стівен Джеррард пробив із тридцяти метрів - Асмір Бегович врятував свою команду. Через три хвилини Кенуайн Джонс отримав м'яч у штрафному майданчику, прострілив уздовж лицьової лінії, замикав передачу Дін Уайтхед, але влучив у захисника.

Рахунок у матчі було відкрито лише на 58-й хвилині. Делап Рорі кинув м'яч у штрафну з брівки поля, захисники Ліверпуля не змогли винести ігровий снаряд, і той потрапив до Рікардо Фуллера, який з третьої спроби заштовхав м'яч за лінію воріт – 1:0.

На 65-й хвилині Кірьякос настрибнув на лінії штрафного майданчика на Джонса, Кенуайн встояв на ногах, увійшов до штрафного майданчика і пробив у дальній кут - повз мету. У атаці у відповідь Дірк Кейт увійшов до штрафного майданчика з правого флангу, зробив простріл на одинадцятиметрову позначку, звідки Максі Родрігес пробив по воротах - точно в Асміра Беговича.

На 78-й хвилині чудовий удар по воротах виконав Райан Бабель із двадцяти чотирьох метрів, м'яч полетів поряд із ближньою штангою рамки Асміра Беговича. А вже на 90-й хвилині Стівен Джеррард здійснив невдалу передачу на Лукаса. М'яч перехопив Меттю Етерінгтон і пасом, що розрізає, вивів на побачення з голкіпером Кенуайна Джонса, який не промахнувся - 2:0.

У цьому епізоді Лукас Лейва грубо вдарив по ногах автора гольового пасу, за що отримав другу жовту картку та залишив поле. А за хвилину закінчився і матч.

Сток Сіті на 10-му місці – 16 очок, ліверпуль на 11-му місці – 16 очок.