Дубль Мессі приніс перемогу «Барселоні»

У матчі 13-го туру іспанської Прімери Барселона на своєму полі переграла Вільярреал (3:1).

Каталонці відкрили рахунок на 22-й хвилині - Хаві з Іньєстою в дотик вивели Вілью на оперативний простір, Давид пішов від підкату останнього захисника і закотив м'яч між ніг голкіперу - 1:0.

За дві хвилини Мессі та Вілья удвох вийшли на голкіпера і його легко обіграли, але був зафіксований досить спірний офсайд. А через кілька секунд після незарахованого голу каталонці пропустили - Нілмар центром пройшов повз захисників і з 10-ти метрів пробив у дальній кут – 1:1.

Знову вийшла вперед Барса лише на 58-й хвилині. Мессі на шляху до штрафного майданчика двічі зіграв у стінку і з правого кута воротарської перекинув кіпера – 2:1.

А на 83-й хвилині аргентинець оформив дубль та зняв питання про переможця матчу. Педро пробивав з правого кута штрафного майданчика, стався рикошет і Мессі у відчайдушному стрибку встиг підставити ногу та переправити м'яч у кут воріт – 3:1.

Після цього матчу Барселона з 28 очками очолила турнірну таблицю, а Вільярреал на 3-му місці – 23 очки.