Англія програла Франції на «Уемблі»

Збірна Англії на Уемблі програла команді Франції (1:2) у товариському матчі.

Рахунок у матчі відкрив Карім Бензема. Форвард мадридського Реала на 34-й хвилині матчу, зігравши на лінії штрафного майданчика у стіночку з Флораном Малуда, увійшов до штрафного майданчика і з лівої ноги поклав м'яч у ближній кут воріт.

Подвоїли свою перевагу французи на 55-й хвилині матчу. Матьє Вальбуена з одинадцятиметрової позначки успішно замкнув фланговий простріл у виконанні Бакарі Санья.

Все на що вистачило збірну Англії – це гол Пітера Крауча на 86-й хвилині зустрічі після розіграшу кутового. Хоча до цього в англійців міг відзначитися Стівен Джеррард, проте він з найвигіднішої позиції пробив повз ворота.

У паралельних товариських матчах було зафіксовано такі результати: Південна Африка – США – 0:1 (0:0), Ірландія – Норвегія – 1:2 (1:1), Північна Ірландія – Марокко – 1:1 (0: 0), Словенія – Грузія – 1:2 (0:0).