Збірна Туреччини знову програє. Подивимося, що скажуть Хіддінку

Збірна Голландії здобула перемогу над командою Туреччини (1:0) у товариському матчі.

Турки могли відкрити рахунок на 12-q хвилині, коли після провалу оборони Голландії, Бурак обіграв трьох оборонців суперника прямо по центру воріт, увійшов до штрафного майданчика і пробив у кут, але Стекеленбург парирував на кутовий.

На 40-й хвилині Снейдер першим ударом зі стандарту потрапив точно в стінку з гравців збірної Туреччини, але снаряд вдало відскочив назад до Уеслі, який божевільним ударом змусив Волкана рятувати свою команду.

А на 53-й хвилині грубо помилився Кейбаші на лівому фланзі атаки, його обікрав Мадуро і видав класний пас у штрафний майданчик на Хунтелаара, якому не важко перекинути Волкана – 1:0.

На 72-й хвилині невдало зіграв Стекеленбург на виході, подарувавши м'яч Сахіну, Нурі відразу пробив, рикошетом від захисника м'яч знайшов ногу Казіма, який з п'яти метрів пробив поряд зі штангою.

Наприкінці матчу обидві команди мали шанси вразити ворота, але рахунок залишився тим самим - 1:0.