Збірна Португалії знущалася з чемпіона.

Збірна Португалії здобула перемогу над командою Іспанії (4:0) у товариському матчі.

Португальці від початку матчу постаралися перехопити ініціативу. Вже на 2-й хвилині Нані дуже потужно пробив низом у дальній кут, Касільяс виструнчився і перевів м'яч на кутовий.

На 21-й хвилині вискочив віч-на-віч Поштіга, тільки ось удар прийшовся точно у Касільяса, що вийшов з воріт. Іспанці відповіли на 31-й хвилині – пройшла навісна передача з лівого флангу до штрафного майданчика і Сільва якимось дивом не влучив головою вже у порожні ворота, оскільки Едуарду завмер на місці.

А на 44-й хвилині рахунок у матчі було відкрито. Після удару по воротах у виконанні Роналду з досить гострого кута, Касільяс відбив м'яч на Поштігу, той скинув снаряд під удар Мартіньшу, який не схибив - 1:0.

На 49-й хвилині збірна Португалії подвоїла рахунок – після грубої помилки оборони Іспанії, Моутінью увійшов до штрафного майданчика, прострілив на Поштігу, який шикарним ударом п'ятою відправив м'яч у ціль – 2:0.

На 62-й хвилині Данні увійшов до штрафного майданчика, Моутінью підібрав м'яч і віддав його на Поштігу, який практично з точки розстріляв Касільяса - 3:0.

Переможну точку було поставлено вже на 90-й хвилині. Пішов пас на хід Алмейді, який вискочив віч-на-віч і переграв Касільяса – 4:0.