Перед "Шахтарем" тренер "Партизана" усунув від команди двох гравців

Неманія Томіч та Марко Щепович більше не є гравцями команди, заявив тренер Партизана Олександр Станоєвич після матчу з Чукаричками, який чорно-білі виграли з рахунком 4:2.

22-річний півзахисник Томіч вийшов на заміну у другому таймі, коли рахунок був 3:0, замінивши Сашка Іліча, а 19-річний Щепович замінив Клео на 64-й хвилині, коли рахунок був уже 4:0. Однак до кінця гри аутсайдер зумів забити два м'ячі, молоді футболісти виглядали значно слабшими за ветеранів і це дуже не сподобалося тренерському штабу "Партизана". У результаті Станоєвич вирішив, що цей тандем буде відсторонено від першої команди. Зазначимо, що Щепович у 10 матчах чемпіонату Сербії забив чотири м'ячі, а Томіч у дев'яти іграх відзначився одним забитим м'ячем.

"Це вже точно, Томича та Щеповича більше не буде в команді", - пообіцяв Станоєвич. - "Поки що далеко до січневого трансферного вікна, але така поведінка не заслуговує, щоб вони одягали чорно-білу футболку. Поки що їх не буде в "Партизані".

Додамо, що після 13 турів "Партизан" впевнено займає першу позицію з 34 очками. На шість менше у "Воєводини" та "Црвени Зірки", але останні ще завтра зіграють із "Борацем".