"Реал" розгромив "Атлетік" з Більбао

Мадридський Реал на Сантьяго Бернабеу здобув перемогу над Атлетиком із Більбао (5:1) у матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії.

Підопічні Жозе Моурінью відкрили рахунок у матчі на 19-й хвилині зустрічі. Анхель Ді Марія пасом на лінії штрафного майданчика знайшов Гонсало Ігуаїн, який продавив захисника і відправив м'яч у сітку воріт.

Подвоїли свою перевагу вершкові на 30-й хвилині зустрічі. Втікши в контратаці Месут Озіл організував Кріштіану Роналду вихід віч-на-віч, португалець не схибив.

Під завісу першого тайму Атлетику вдалося відіграти один м'яч. Ворота Ікера Касільяса на 40-й хвилині зустрічі вразив Фернандо Льоренте.

У другому таймі забивав лише Реал. На 57-й хвилині матчу ворота гостей із пенальті, призначеного за фол на Анхелі Ді Марії, забив Серхіо Рамос. Через п'ять хвилин ворота Гірки Іраїсоса вразив ударом зі штрафного Кріштіану Роналду. Він же на другій доданій хвилині до матчу без проблем реалізував одинадцятиметровий удар, який заробив Естебан Гранеро.

Реал повернувся на перше місце. Вершкові випереджають у турнірній таблиці каталонську Барселону, яка йде другою, на одне очко. Все може змінити Ель Класіко, яке відбудеться у рамках наступного туру чемпіонату Іспанії 29 листопада.