Барселона - Реал: 5 нерозділених голів - такого ми ніяк не очікували

У матчі 13-го туру іспанської Прімери Барселона на своєму полі розгромила мадридський Реал (5:0).

Команди розпочали принциповий матч дуже активно, з великою кількістю жорстких стиків, але ініціатива майже відразу перейшла до каталонців. Вже на 7-й хвилині з правого краю штрафного Реала з гострого кута Мессі закинув м'яч за комір Касільясу, але влучив у штангу.

А через три хвилини Іньєста прострілив низом у центр штрафного майданчика, від ноги Марсело, що впав, м'яч злетів угору, а Хаві зорієнтувався і з семи метрів прокинув м'яч над вухом Касільяса, відкривши рахунок у 111-й день народження Барселони – 1:0.< /p>

Мадридці спробували відповісти на 14-й хвилині - Роналду отримав простір на лівому фланзі, дуже небезпечно прострілював у штрафний майданчик, а Абідаль випередив Бензема і ледь не зрізав м'яч у сітку. Однак через чотири хвилини Барса подвоїла перевагу.

Хаві перевів м'яч на вільного Вілью на лівий кут штрафного майданчика, Давид пройшов уперед і з-під ноги Рамоса прострілив уздовж воріт. Касільяс лише зачепив м'яч, а Педро залишилося розстріляти порожні ворота – 2:0.

Пристрасті на полі загострювалися, і на 30-й хвилині виникла невелика сутичка за участю Роналду, Вальдеса і навіть Гвардіоли, за підсумками якої футболісти отримали за жовтою карткою. А на 39-й хвилині стався ще один неоднозначний момент - Роналду був першим на підборі м'яча в чужому штрафному майданчику, а Вальдес за інерцією його збив. Рефері був дуже далеко від місця події, і не повірив португальцю.

У другому таймі Барса продовжувала домінувати на полі. На 55-й хвилині Мессі адресував м'яч у лінію атаки, а Вільє ніхто не заважав пробити в дальній кут воріт Касільяса, що він зробив. А ще через три хвилини Давид оформив дубль - знову Мессі своїм пасом врозріз вивів Вілью на ударну позицію, і той у дотик з 20-ти метрів проткнув м'яч повз кіпер - 4:0.

Пропустивши чотири м'ячі без відповіді, мадридці остаточно зникли і віддали контроль над грою Берселоні. Каталонці ж поставили переможну точку вже в доданий час - Боян з правого кута штрафного майданчика прострілив поперек поля, а Хеффрен знущально підсік м'яч над голкіпером - 5:0.

Відразу після цього, матч затьмарив неприємний інцидент - Рамос зрубав Мессі і штовхнув в обличчя тих, хто вступив за товариша Пуйоля і Хаві, за що і заробив вилучення. Реал закінчив зустріч удесятьох.

Після цього матчу Барселона з 34 очками піднялася на перший рядок турнірної таблиці. Реал має 32 очки і друге місце.