Ліверпуль розгромив Ньюкасл

У матчі 35 туру Англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль на своєму полі здобув перемогу над Ньюкаслом (3:0).

Мерсисайдці відкрили рахунок у матчі вже до 9-ї хвилини – пройшла широка атака Ліверпуля, подача з правого флангу, зрізання від захисника та удар Родрігеса з 15 метрів з льоту. Невеликий рикошет завадив голкіперу врятувати – 1:0.

У другій половині першого тайму Ньюкасл перехопив ініціативу, але зрівняти рахунок сорокам не вдалося. А у другому таймі Ліверпуль знову додав, і на 58-й хвилині у ворота Ньюкасла був призначений пенальті – Рейна вибив м'яч далеко в поле, Суарес продавив Вільямсона, який руками прихопив суперника. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Дірк Кейт – 2:0.

А на 64-й хвилині ще одна гарна комбінація зробила рахунок великим. Передача Суареса з лінії штрафного майданчика не пройшла, до Кейт торкаючись вивів уругвайця на забійну позицію, а Луїс не промахнувся з семи метрів, пробивши впритул і встановивши остаточний рахунок у матчі – 3:0.

В іншому матчі звітного туру Бірмінгем зіграв унічию з Вулверхемптоном (1:1).