"Зеніт" розгромив "Волгу"

Пітерський Зеніт розгромив Волгу (3:0) у домашньому матчі 29-го туру російської Прем'єр-ліги.

Вже на 2-й хвилині Зеніт відкрив рахунок. Проспали нижегородці подачу з кута поля, Абаєв припустився ключової помилки, не вийшовши з воріт, а Файзулін у дотик переправив м'яч у сітку з п'яти метрів – 1:0.

На 37-й хвилині Сергій Семак вирізав пас, що загострює, вперед на 20 метрів у бік воріт Абаєва, куди мчав Бухаров. Олександр пробив на виконання в дальній кут по траекторії, що йде, - 2:0.

І вже на 68-й хвилині у ворота Волги було призначено пенальті - Бухаров увірвався до штрафного майданчика, Абаєв рукою збив форварда. Одинадцятиметровий реалізував Лазович – 3:0.

Після цього матчу Зеніт на першому місці – 60 очок, а Волга на 13-му місці – 25 очок.

Зеніт – Волга ПН – 3:0 (2:0, 1:0)
Голи: 1:0 – Файзулін (2), 2:0 – Бухаров (37), 3:0 – Лазович (69, пенальті).

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Алвеш, Ломбертс (Лукович, 83), Кришито, Зирянов, Семак, Денисов, Файзулін (Розіна, 71), Лазович, Бухаров (В.Бистров, 73).
Волга ПН: Абаєв, Буйволов, Єщенко, Гетигежев, Григалава, Турсунов (Джавадов, 46), Бібілов, Секей, Арзіані (Плешан, 65), Р. Аджинджал (Хазов, 70), Шуленін. br />
Попередження: Арзіані (38), Шуленін (51), Абаєв (68), Секей (89).