Барселона та Валенські переможця не виявили

Каталонська "Барселона" на виїзді зіграла внічию з "Валенсією" (1:1) у першому півфінальному матчі Кубка Іспанії.

Рахунок у матчі було відкрито на 27-й хвилині зустрічі. Жеремі Матьє прорвався лівим флангом атаки, увійшов у штрафний майданчик Барселони і виконав простріл у район лінії воротарської, де стояв ніким не прикритий Жонас, який і переправив м'яч у сітку воріт.

Відігралася Барселона на 35 хвилині зустрічі. Після подачі з кутового та помилки голкіпера Валенсії Дієго Алвеса відзначився Карлес Пуйоль.

На 56-й хвилині зустрічі Барселона могла забити знову, але Ліонель Мессі не зумів реалізувати одинадцятиметровий удар, призначений за фол Мігеля на Санчесі. Валенсію врятував воротар, який зумів парирувати удар аргентинця.

Гра у відповідь відбудеться 8 лютого на Камп Ноу.