Манчестер Сіті розгромив Порту і вийшов у 1/8 фіналу ЛЕ

Англійський «Манчестер Сіті» вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи. Городяни і у грі у відповідь обіграли португальський «Порту» (4:0).

Рахунок у матчі було відкрито вже на першій хвилині зустрічі. Помилилися гравці Порту на своїй половині поля, м'яч підхопив Яя Туре, який в один дотик вивів Агуеро віч-на-віч – аргентинець свій шанс не втратив.

Подвоїли свою перевагу городяни на 76 хвилині матчу. У контратаці відзначився Едін Джеко.

Через буквально хвилину у складі Порту червону картку отримав Роланду.

Після Манчестер Сіті ще двічі розписався у воротах Порту. На 84-й хвилині матчу ворота португальської команди вразив Давід Сільва. На 86-й хвилині відзначився Давид Пісарро.

Нагадаємо, що у першому матчі, який відбувся тиждень тому, Манчестер Сіті переміг із рахунком 2:1.

У чвертьфіналі Манчестер Сіті зіграє з переможцем пари Спортінг (Португалія) – Легія (Польща).

Манчестер Сіті – Порту – 4:0 (1:0, 3:0)
Голи: 1:0 – Агуеро (1), 2:0 – Джеко (76), 3:0 – Сільва (84), 4:0 – Пісарро (86).

Попередження: Роланду (14), Лучо (14), Отаменді (26), Яя Туре (67).
Видалення: Роланду (77).

Манчестер Сіті: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Кліші, Яя Туре, Беррі (Мілнер, 58), Сільва, Н. де Йонг, Насрі (Джеко, 69), Агуеро (Пісарро, 80) ).
Порту: Елтон, Роланду, Майкон, Отаменді (Сепунару, 63), Алекс Сандро, Моутінью, Лучо, Режес, Х. Родрігес (Дефур, 80), Варела (К. Родрігес, 63), Халк .