Ліверпуль виграв Кубок англійської ліги

Ліверпуль виграв Кубок англійської ліги У фіналі турніру Ліверпуль на Уемблі в серії післяматчевих пенальті обіграв Кардіфф Сіті - 2:2 (за пенальті - 3:2).

Рахунок у матчі на 16-й хвилині зустрічі відкрив Джо Мейсон. Ліверпуль відповів на 60-й хвилині матчу влучним ударом у виконанні Мартіна Шкртела.

У додатковий час першим забив Ліверпуль – на 106-й хвилині матчу відзначився Дірк Кюйт. Кардіфф зрівняв рахунок за дві хвилини до закінчення зустрічі. За Кардіфф відзначився Бен Тернер.

У серії післяматчевих пенальті ключовим став промах захисника Кардіффа Ентоні Джеррарда, який і приніс перемогу Ліверпулю.

Зазначимо, що у складі Ліверпуля у серії післяматчевих пенальті промахнулися Стівен Джеррард та Чарлі Адам. Забили Дірк Кюйт, Стюарт Даунінг та Глен Джонсон.