Запрошення Віллаша-Боаша до «Зеніту» - помилка

Екс-нападник збірної Росії Сергій Юран вважає, що Зеніт помилився, запросивши на посаду головного тренера команди португальця Андре Віллаша-Боаша.

Пішли чутки про те, що керівництво хоче розлучатися з футболістами, це не може не позначатися на мікрокліматі, і загалом Віллаш-Боаш не контролює ситуацію безпосередньо в команді. Чи потрібні чемпіонату країни такого високого рівня легіонери, як у Зеніті? Їх здобувають під єврокубки, але результату немає. Не можна, на мій погляд, запрошувати до нас гравця, який виграв щось серйозне за свою збірну і за свій попередній клуб. У Росії не скажеш, що він – срібна призерка чемпіонату світу. І Халк далеко не той, якого ми спостерігали у збірній Бразилії та Порту. Зеніт наступає на ті ж граблі, що й Динамо – у середині 2000-х років, коли до команди привезли безліч португальців. А запрошення Віллаш-Боаша – помилка. Чемпіонат Росії такі футболісти, які є зараз у Петербурзі, можуть виграти з будь-яким тренером на класі, – сказав Юран.

Нагадаємо, Зеніт після 17-ти турів одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату Росії. Відрив від ЦСКА, що йде на другому місці, становить сім очок.

У Лізі чемпіонів Зеніт виступив невдало, не зумівши пробитися до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Команда Віллаша-Боаша посіла третє місце і тепер зіграє у плей-офф іншого турніру — Ліги Європи.