Володимир Бут: «Спартак» перетворився на цирк»

Екс-півзахисник дортмундської «Борусії» та збірної Росії Володимир Бут дав промовисту оцінку грі, яку зараз демонструє московський «Спартак».

В останніх чотирьох матчах команда перетворилася на цирк. Цього тижня я переглянув гру москвичів із „Ростовом. Господарі поля домінували у всіх компонентах. В останні 15–20 хвилин другого тайму, за рахунку 1:1, футболісти „Спартака не мали прагнення виграти. Гравці перекочували м'яч упоперек та назад, потім снаряд доходив до воротаря, який вибивав м'яч подалі. І так щоразу.

При цьому не варто забувати, що „Спартак грав із командою, яка бореться за виживання. „Ростов – добрий клуб. Там немає таких високооплачуваних гравців. Команда має фінансові проблеми. Лідери давно не одержують зарплати. При цьому хлопці виходять та рвуть. А гравцям „Спартака наплювати на всіх. У цьому велика вина тренера.

Можливо, Якіну треба дати час попрацювати біля керма команди. Але зараз дивитись на гру „Спартака неможливо. Можна отримати інфаркт. Такого „Спартака давно не було. За Валерія Карпіна та Унаї Емері команда була більш згуртованою та організованою, — цитують Бута Известия.